Şirketimiz
FARMARENK.

2017 Yılında Ankara Armada İş Merkezinde Kurulmuştur.

Şirketimiz bir eczacı kuruluşu olup, biyoteknoloji, kozmetik ve medikal alanlarında sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Merkezimiz

Klinik Analizler

Pharmablack Ürünleri, Sağlığınız için güvenilir ürünlerdir. Dermatolojik analizleri, mikrobiyolojik- challenge testleri ünlü laboratuarlarda yapılmıştır.

 

Bir Eczacının eğitimi; bitki bilimleri yani botanik ile başlar. Bir bitkinin A’dan Z’ye her türlü ayrıntısını ve hatta mikroskobik görüntülerinden, tadına, kokusuna kadar inceleyen eczacılık öğrencisi, zamanla bu bitkilerin içeriğindeki maddelerin sentezlenmesini öğrenir. Bu sentezlenen ürünlerin kimyasal yapılarının çözülmesi konusunda çok özel bir eğitim alır.

 

Ortaya çıkan kimyasalın insan sağlığı üzerindeki biyolojik, mikrobiyolojik, toksikolojik, farmakolojik ve teknolojik etkilerini görür. Bunların yanı sıra doğadan gelip çeşitli tekniklerle ilaç formu için hazırlanan bileşenlerin insan sağlığına sunulması sürecinde her türlü teknolojiyle iç içe olur. Bir etken maddenin vücuda faydalı olabilmesi için hangi formda sunulması gerektiğini, bu sunum sırasında en kaliteli yöntemlerin nasıl yapılacağını araştırır. Bir Eczacı insan sağlığı için üretilen hemen her türlü üründe bilgi sahibidir.

Bitkisel İçerik Analizleri

Pharmablack ürünlerinin içeriğindeki biyoteknolojik hammaddeler, Mibelle Biochemistry tarafından üretilmiştir.

Biyoteknolojik İçerikler

İsviçre’den gelen biyoteknolojik hammaddeler; Anagain ve GSP-T ile Saçlarınız için üstün bakım sağlıyoruz.

 

Şirket olarak İsviçre’de geliştirilen iki ayrı biyoteknolojik madde ilgimizi çekti. Bu maddelerden bir tanesi 2014 yılında Fransa’da “Saç Gelişiminde En Etkili Aktif Ajan” ödülü alan ve soya özlerinden biyoteknoloji ile elde edilen ANAGAIN maddesidir. Bu maddenin yanı sıra yine İsviçre’de yetişen özel bir üzüm formundan biyoteknolojik yöntemlerle elde edilen GSP-T maddesi de ilgi alanımızdaydı. İki etken maddenin de birçok klinik çalışmalarını araştırdıktan sonra bu maddeleri Türkiye’ye getirerek en iyi saç bakım ürünlerini üretmeye karar verdik

 

Kozmetik alanda eczacıların yanı sıra birçok kimyager ve kimya mühendisleri ile fikir alışverişi yaparak üretim konusunda çeşitli planlar oluşturduk. Fitoterapi alanında bitkilerin özlerinden de yararlanmak istedik. Biyoteknolojik etken maddelerimizle beraber saç bakımı için gerekli proteinler, aminoasitler, vitaminler, mineraller ve bitki özleri kombinasyonları hazırladık. İnsanların alanında uzmanlar tarafından güvenle hazırlanmış ürünleri memnuniyetle kullanabilmeleri için elimizden geleni yaptık ve ekibimizle beraber sizler için en iyisi olacağını düşündüğümüz PHARMABLACK markasını ve PB103 etiketli ürünlerimizi ortaya çıkardık.

Üretim Belgelerimiz

Vizyonumuz

PHARMABLACK Markasını; uluslararası platformlarda tanınan bir marka haline getirirken Dünya çapında bir marka olarak Türkiye Ekonomisine katkı sağlamak amacı gütmekteyiz. Yeniliklere açık olan firmamız; sürekli olarak sağlık sektöründeki gelişmeleri takip ederek “Sağlık için En İyisini” üretmeyi amaçlamıştır. Araştırmalarımızı Dünya çapında yaparak, doğal ürünlerden de yararlanmayı hedeflemiştir. Birçok bilim dalını bir araya getirerek Biyoteknolojik hammaddelerle çalışmayı öncelik edinmekteyiz. PHARMABLACK; Bir ECZACI MARKASI’dır. Sağlıkla alakalı ürünler konusunda en doğru bilgiyi alabilmeniz amacıyla ürünlerimizi “SADECE ECZANELERDE” bulundurmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

PHARMABLACK Markası olarak insan sağlığını ön planda tutarak, “İÇERİĞİ ZENGİN” ve “ETKİLERİ KANITLANMIŞ” ürünler üretmekteyiz. Dünya çapında güvenilirliği ve kaliteleri kanıtlanmış hammaddelerle; girdiğimiz kulvarlarda “EN İYİ ve EN KALİTELİ” ürünleri sizlerin hizmetine sunabilmek için her konuda profesyonellerle çalışmaktayız. Sosyal sorumluluk projelerine de önem veren bir firma olmayı planlarken; Sosyal ve Kültürel bağlamda topluma katkı sunabilecek projelerin de öncüsü olmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız ve yapacağımız ihracatlarla Dünya Çapında bilinen bir marka olurken, ülke ekonomimize de katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

× Eczacınıza sorun..