SAÇLARINIZI PHYTOKERATIN İLE GÜÇLENDİRİN

 In Genel

SAÇLARINIZI PHYTOKERATIN İLE GÜÇLENDİRİN

 

 

Keratin, deride sentezlenen, saçınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı oluşturan bir protein türüdür. Keratin, 18 amino asitten oluşan koruyucu bir proteindir. Keratin, vücudunuzun ürettiği diğer hücrelere göre daha dayanıklıdır ve daha az yırtılma eğilimi gösteren dokulardan oluşur.

 

Keratin saçınızın bir yapı taşı olduğundan, saçın yapısını güçlendirmek adına keratin takviyeleri, ürünleri ve tedavileri geliştirilmiştir.

 

Phytokeratin, bitkisel kaynaklı aminoasitlerin patentli ve özel bir karışımıdır. Sebumda ve saçta doğal olarak bulunur. Saçın nemini, yumuşaklığını sağlayan serbest amino asitlere destek olur.

 

 

SAÇ DÖKÜLMELERİNE VE SEYRELMELERİNE KARŞI ÖDÜLLÜ BİLEŞİK

 

PharmaBlack Anti Hair Loss Dökülme Karşıtı Şampuan, Serum ve PharmaBlack Hair Conditioner Saç Kremi, Phytokeratin içeren, sadece eczanelerde satılan üst segment saç bakım ürünleridir. Eğer saç dökülme sorunu yaşıyorsanız, PharmaBlack Anti Hair Loss Serum, saç dökülmesine karşı Fransa’da ödül alan Anagain maddesi içeriğiyle de sizin için doğru bir tercih olacaktır. Saçınızın dökülmesi, zayıflaması ve seyrelmesini PharmaBlack Anti Hair Loss Serum ile engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda PharmaBlack Serum ile aynı içeriğe sahip Anti Hair Loss Şampuan ile de saç temizliğinizi dökülmeye karşı olarak tamamlayabilirsiniz.

 

Phytokeratin saça kolay nüfus eder. Parlaklık verir. Yıpranmış saçların kopmalara kırılmalara karşı güçlenmesine yardımcı olduğu yapılan araştırmalarla ortaya konulmuştur.

 

Saçınızın kolay şekil alması, yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa kavuşması için tercih edebileceğiniz PharmaBlack Hair Conditioner  Besleyici Saç Bakım Kremi, Phytokeratin içeriğiyle saçınızı kökten uca sağlamlaştırırken GSP-T ve Shea Yağı ile de onarır ve derinlemesine besler.

 

Phytokeratin içeren Pharmablack Ürünleri nelerdir?

-Pharmablack Anti Hair Loss Shampoo ( Saç Dökülmesine Karşı Şampuan )

-Pharmablack Anti Hair Loss Serum ( Saç Dökülmesine Karşı Serum )

-Pharmablack Hair Conditioner ( Besleyici ve Onarıcı Saç Bakım Kremi )

 

 

© 2018 PharmaBlack Biotechnologies

 

 

Kaynak:

https://www.healthline.com/health/keratin#methods-and-uses

 

Recent Posts
× Eczacınıza sorun..